Tomatensaus, mozzarella, pikante salami, rode ui, paprika en Spaanse peper
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pesto
Tomatensaus, mozzarella, cherrytomaten, huisgemaakte pesto en basilicum
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza maldini
Tomatensaus, mozzarella, pikante salami, champignons, pijnboompitten en basilicum
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Milan
Tomatensaus, mozzarella en pikante salami
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza vegetale
Tomatensaus, mozzarella, paprika, champignons, rode ui en rucola
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tonno
Tomatensaus, mozzarella, tonijn, rode ui en kappertjes
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza della Casa
Tomatensaus, mozzarella, Parmaham, Parmezaanse kaas, pijnboompitten en rucola
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro formaggi
Tomatensaus, mozzarella, gorgonzola, Parmezaanse kaas en provolone
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salame
Tomatensaus, mozzarella en salami
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Margherita
Tomatensaus en mozzarella
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza prosciutto
Tomatensaus, mozzarella en ham
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pollo
Tomatensaus, mozzarella, halal kip en huisgemaakte pesto
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tropicana
Tomatensaus, mozzarella, ham en ananas
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Giuliano
Tomatensaus, mozzarella, halal kip, Parmezaanse kaas, rucola, pijnboompitten en pesto-mayonaise
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza siciliana
Tomatensaus, mozzarella, ansjovis, olijven en basilicum
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza borromea
Tomatensaus, mozzarella, ham en champignons
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pollo tartufo
Tomatensaus, mozzarella, halal kip, champignons, Parmezaanse kaas en truffel-mayonaise
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza rucola
Tomatensaus, mozzarella, rucola, Parmezaanse kaas en pijnboompitten
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bijgerechten
Bruschette
Drie crostini met fijngesneden tomaat, ui, knoflook en basilicum
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pane E Burro
Huisgemaakte broodjes en kruidenboter
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaccio met brood en kruidenboter
Carpaccio van rund met Parmezaanse kaas, rucola, pijnboompitten, olijfolie extra vergine, balsamico-crème, peper en zout. Geserveerd met brood en kruidenboter
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaccio
Carpaccio van rund met Parmezaanse kaas, rucola, pijnboompitten, olijfolie extra vergine, balsamico-crème, peper en zout
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserts
Slagroomsoesjes met chocolade en cacao
Slagroomsoesjes in chocolade en cacao
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiramisu
+18
Huisgemaakte dessert van lange vingers, mascarpone, koffie, klein scheutje amaretto en cacao
€ 8,00
0,1% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakjes
Bakjes met toppings
Pesto-mayo
Bakje met pesto-mayo
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Truffel-mayo
Bakje met truffel-mayo
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pikante olijfolie
Bakje met pikante olijfolie
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kruidenboter
Bakje met kruidenboter
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Drankjes
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
7UP 330ml
Koud geleverd
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,00/l, 0,5l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.